باران هاي بهاري در روستاي زرقان شروع شد . ريزش نعمت هاي آسماني در روستاي زرقان باعث خوشحالي كشاورزان روستاي زرقان شد . باران هاي شديد در روستاي زرقان  سبب جاري شدن سيل در رودخانه ها  و پرآب شدن سد ها  و آببند ها شد . گويا آسمان دست بخشش خود را به سوي زمين دراز كرده است. آري آسمان باريد.

onLoad and onUnload Example

نویسنده: مهدی زرقانی - زرقان 20 ׀ تاریخ: چهار شنبه 30 فروردين 1391برچسب:, ׀ موضوع: <-CategoryName-> ׀

در ازدواج آنچه بیشتر از همه اهمیت دارد، تناسب و کفویت است اما این که در روز خواستگاری چطور ظاهر شوید تا در دل خانواده طرف مقابل جا پیدا کنید و احتمال موفقیت تان در بله گرفتن بیشتر شود، نکته مهمی است که باید به آن توجه داشته باشید. به هر حال اولین برخوردها تا حد زیادی تعیین کننده هستند و در تصمیم گیری نهایی تاثیر می گذارند.

۱- خوشایند باشید
خود را طوری معرفی کنید که دیگران از شما خوششان بیاید. لازم نیست همه قابلیت های خود را یک جا نشان دهید و لازم هم نیست آن قدر فروتن باشید که هیچ کدام از ویژگی های مثبتتان را بروز ندهید. تعریف از خود را کنار بگذارید اما صادقانه نقاط قوت خود را بگویید و به جای اشاره کردن به نقاط ضعفتان بگویید تصمیم دارید در آینده برخی تغییرات را در زندگی خود ایجاد کنید. مثلا به جای آنکه بگویید شغلتان را دوست ندارید و فکر می کنید توانایی هایتان بیشتر از شغل فعلی است، بگویید: «من همیشه از پیشنهادهای شغلی جدید استقبال می کنم البته این روزها شغل فعلی ام را صرفا به خاطر درآمد حفظ کرده ام اما به محض مواجه شدن با یک پیشنهاد شغلی مناسب و مطمئن، کارم را ارتقا می دهم.»

براي خواندن نكات جالب بر روي ادامه مطلب كليك كنيد...

onLoad and onUnload Example


ادامه مطلب
نویسنده: مهدی زرقانی - زرقان 20 ׀ تاریخ: شنبه 19 فروردين 1391برچسب:, ׀ موضوع: <-CategoryName-> ׀

CopyRight| 2009 , zarghan20.LoxBlog.Com , All Rights Reserved
Powered By LoxBlog.Com | Template By:
NazTarin.Com